مکث

ماجرای کتک خوردن قاضی و جسور شدن من!

 

نمی گویم نا امید شده ام که بر عکس . اتفاقا جسارتی عجیب پیدا کرده ام برای زندگی . برای ادامه دادن این جریان منفور و اینکه انقدر گل بکارم در این لجنزار تا از رو برود و کوله بارش را بیندازد روی شانه هایش و برود به جهنم. به بهشت. به هرجا که من نباشم یا اگر هستم  مودب و متین و آرام بنشیند و نگاهم کند.

جسارتی عجیب پیدا کرده ام برای اینکه تمام  قواعد و اصول مزخرفی را زیر پا بگذارم که موجودات ترسو رعایت می کنند از ترس عکس العمل ها و حرف ها و حدیث ها. جسارتی عجیب پیدا کرده ام برای اینکه از کلاغ تبعیت کنم در سماجتش برای دزدیدن انگشتری های الماس و درخشان  و از شیر تبعیت کنم برای صبر و حوصله به خرج دادن در شکار. از شیر پیر خسته بیشه های دوردست.

نمی گویم نا امید شده ام. نمی گویم نا امید می شوم. به ویژه که در خبرها می خوانم یک مامور راهنمایی و رانندگی در سرزمین من یک قاضی را کتک زده است. دمش گرم. همینطوری دمش گرم چراکه من اصلا از قاضی ها بدم نمی آید .

 

ایسنا: عصر روز گذشته در خروجی صدر بزرگراه مدرس زمانی که یک مامور راهنمایی و رانندگی در حال تذکر به یک قاضی دادگستری بود ناگهان با وی درگیر شد و اقدام به زدن اسپری به صورت وی و ضرب و شتم او کرد که این قاضی صبح امروز با حضور در دادسرای جنایی از مامور یاد شده، شکایت کرد.

با طرح شکایت این فرد و تشکیل پرونده در دادسرا، مامور متهم مدعی شد:این قاضی اقدام به تخلف رانندگی کرده و زمانی که به او تذکر دادم خود را قاضی معرفی کرد به همین دلیل با وی درگیر شدم، کنترلم را از دست دادم و اقدام به زدن اسپری و ضرب و شتم او کردم.

با توجه به اظهارات این فرد، بازپرس جنایی با صدور قرار بازداشت وی را روانه زندان کرد.

بازپرس امور جنایی تهران با اشاره به این پرونده گفت:‌ صرف نظر از آنکه قاضی به دلیل داشتن مقام قضایی دارای جایگاه خاص است و حتی برخورد با او موازین ویژه‌ای دارد اما با شاکی پرونده به عنوان یک شهروند نیز نباید چنین برخوردی می‌شد زیرا مجازات تخلف رانندگی از سوی یک شهروند، اهانت، ضرب و شتم و زدن اسپری نیست.

وی افزود: شاکی پرونده از قضات دادگاه کیفری و رییس یکی از شعبات شورای حل اختلافات راهنمایی و رانندگی است.

 

 

   + زهرا باقری شاد ; ٥:٠۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۸٧
comment نظرات ()