مکث

طرح امنیت اجتماعی و کره ماه!

امروز در خبرگزاری فارس خواندم که انگلیس‌ برای اولین بار در کره ماه هتل می‌سازد .

یک مؤسسه هتلداری انگلیسی، قصد دارد تا برای اولین بار دست به عملی متحیرانه زده و اقدام به ساخت هتلی در کره ماه کند. این شرکت  PremierInn نام داشته و مقامات آن تصمیم دارند تا سال 2030 اولین هتل در ماه را تأسیس کنند.

از این رو زمینی به مساحت 43500 فوت مربع در سطح کره ماه را خریداری کرده و در حال تهیه طرح‌ها و نقشه‌های اولیه ساختمان این هتل هستند.
پاتریک دمسپی، مدیر شرکت پریمیراین گفت: مطمئن هستیم با کاوش‌ها و امکانات حمل و نقل موجود میان زمین و ماه طی 20 تا 30 سال آینده سفر به ماه و بر عکس آن برای ساکنان زمین امری عادی شود.

از هم اکنون مسئولان این شرکت از علاقه‌مندان بازدید از اولین هتل کره ماه ثبت‌نام به عمل می‌آورند.

تلاش انگلیسی ها برای ساخت هتل در کره ماه در حالی شدت می یابد که از دیروز طرح جدید برخورد با بدپوششی در تهران آغاز شد .

بر اساس این طرح با زنانی که از مانتوهای کوتاه و نامناسب استفاده کنند، برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
همچنین بر اساس طرح مذکور مأموران پلیس پس از مشاهده زنانی که پوشش نامناسب دارند و با کسب اطلاع از آنان، به مرکز خریدی که این افراد پوشاک خود را خریداری کرده‌اند؛ مراجعه و بلافاصله نسبت به پلمب آن مرکز خرید اقدام می‌کنند.

ماموران در اجرای این طرح علاوه بر برخورد با زنان دارای پوشش نامناسب، با پسرانی که موهای خود را به صورتهای نامناسب و منحرف غربی درآورده‌باشند، برخورد کرده و با مراجعه به آرایشگاه‌هایی که اقدام به اجرای اینگونه مدل‌ها می‌کنند، بلافاصله نسبت به پلمب اینگونه واحدها نیز اقدام می‌کنند.
به گفته مقامات مسئول نیروی انتظامی، اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی کماکان ادامه خواهد داشت.

پی نوشت: متن هر دو خبر بررفته از خبرگزاری فارس است.   + زهرا باقری شاد ; ٩:٢٧ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٢٦ خرداد ۱۳۸٧
comment نظرات ()