مشکلات روده‌ای ناشی از فریب!

در خبرها خواندم: دو فرد شیاد که با سوء‌استفاده از باورها و عقاید مردم، با فروش خاک روستا، مدعی شفابخش بودن این خاک می‌شدند، دستگیر شدند.

از چندی پیش در شهر زابل شایعه شده بود فردی در خواب دیده است خاک روستای "ملیک " از توابع زابل در استان سیستان و بلوچستان شفابخش بیماری‌های صعب‌العلاج است.

با انتشار این شایعه گسترده، ماموران انتظامی زابل تحقیق در این زمینه را آغاز و با اعزام به روستای ملیک، مشاهده کردند، شمار زیادی از بیماران با حضور در این محل وارد یک قطعه زمین مزروعی شده و برخی از افراد سودجو نیز خاک زمین زراعی را به قصد شفا به بیماران می‌فروشند.

یک مقام آگاه در استان سیستان و بلوچستان در اینباره  گفته است:  بررسی‌ها نشان می‌دهد برخی از مردم به دنبال استفاده از خاک این زمین زراعی که آغشته به کود شیمیایی است، دچار مشکلات روده‌ای شده و نه تنها بیماری آنها بهبود نیافته، بلکه مشکل دیگری به مشکلات قبلی‌اشان اضافه شده است.

 

پی نوشت: مشکلات روده ای ، مشکلات اعتقادی ، مشکلات روحی و روانی ؛ فریب ، چه ها که بر سر  انسان ها نمی آورد!!!

 

/ 19 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رعنا

ای رفیق قدیمی عجب قسمت نمیشه شمارو زیارت کنیم ها.

واحدی

سلام [گل][گل][گل]

حامد

چی بگم... آدم به قول معروف "کف"می کنه بعضی ها رو می بینه... من فکر کنم این ها هم چیزهای با نمک زندگی هستن. راستش وقتی فکر می کنم که یک روز این قدر همه چیز مرتب خواهد شد که آدم ها به دیوانگی نسل ماها خواهند خندید غمم می شه... می دونی! خریدنش یه حماقت خاص دیگه است آخه. خب چیزی که زیاده خاکه. می تونستن با کمی همت از یه کم بغل ترش بر دارن... اعتقاد! چه اسلحه ای است! یک اسلحه دو طرفه. روزی طرف مقابل را می کشد و فردا خودش را...

عباس

سلام...خوش به حال اونهایی که هنوزم امید شفا دارند ...یا حق

جولان

سلام زهرا خیلی خوب می نویسی خیلی وقتی بود دلم می خواست بگم واقعا خوب می نویسی

د.ش

.::رد پای باران::. تو را در سینه های چاک خود جای داده است و تو نیز ای بهاره ی آشنا خاکستر www.rain-baran.blogfa.com را در دلت جای بده. (تبادل لینک)

سکوت

و باااااز من محکوم به انجام فعل توهین خواهم شد !!!! دریغا که خود شیفتگی نمیگذارد دست از رویای بهترین بودنمان برداریم ....

الهام

خاک بر سرمان که حالا حالاها درست نمی شویم[عصبانی]